Co

Productive! Magazine to miesięcznik poświęcony tematowi produktywności i rozwoju osobistego.

W każdym numerze magazynu przeczytasz wywiad z guru produktywności, przedsiębiorcą, bloggerem lub trenerem oraz 7 artykułów po brzegi wypełnionych praktycznymi wskazówkami i informacjami dotyczącymi produktywności, motywacji, kreatywności, zarządzania czasem i projektami i in.

Naszym celem jest pomóc Ci odszukać własną drogę do szczęśliwego, niestresującego życia i spełnienia.

Productive! Magazine publikowany jest w języku polskim, angielskim, hiszpańskim i japońskim.

Kto

Artykuły dla Productive! Magazine piszą uznani eksperci w dziedzinie produktywności, najlepsi blogerzy i trenerzy. Teksty powstają na podstawie ich wieloletnich doświadczeń osobistych oraz tych, które zdobyli podczas pracy z klientami indywidualnymi i dużymi firmami.

Miesięcznik może być doskonałym źródłem wiedzy i inspiracji dla każdego. Przydatne informacje znajdą w nich tak zawodowi project managerowie, jak i studenci, przedsiębiorcy czy pracownicy etatowi pragnący czerpać z życia jeszcze więcej satysfakcji.

Gdzie

Możesz czytać Productive! Magazine na niemal każdym urządzeniu:

Jak

Sponsorem Productive! Magazine jest Nozbe - aplikacja do zarządzania zadaniami i czasem stworzona w 2007 roku przez Michała Śliwińskiego. Magazyn powstał po to, aby zapewniać inspirację i wsparcie tym, którzy próbują załatwiać swoje sprawy bezstresowo, skutecznie i szybko.

Zespół redakcyjny Productive! Magazine:

Wizja: Michael Sliwinski Realizacja: Magda Błaszczyk
Design: Radek Kozieł
Technologia: Radek Pietruszewski and Tomasz Kapelak